O firmie

Kim jesteśmy:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy swe usługi już od ponad 30 lat. Staramy się aby jakość wykonywanych przez Nas usług była na jak najwyższym poziomie. Przez te wszystkie lata Nasi Klienci mogli przekonać się o rzetelności i fachowości wykonywanych przez Nas prac. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane operacje dźwigowe i służymy pomocą w doradztwie dotyczącym wykonania prac dźwigowych. Świadczymy swe usługi głównie na obszarze południowej Polski, lecz praca w innych rejonach kraju nie jest Nam obca, jak również mamy doświadczenie w wykonywaniu pracy poza granicami kraju.

Cel działalności:

Celem działalności Naszego przedsiębiorstwa jest ciągłe doskonalenie wykonywanych przez Nas usług, poprzez modernizację parku maszynowego, tak abyśmy byli w stanie zaspokoić coraz to bardziej wymagające potrzeby Naszych Klientów. Stawiamy sobie za priorytet bezpieczeństwo jak i profesjonalizm w wykonywanych usługach.

Co robimy:

Główną działalnością Naszej firmy jest:

  • wynajem dźwigów i żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską,
  • wynajem podnośników koszowych na samochodach wraz z obsługą operatorską,
  • wynajem podnośników nożycowych (podestów roboczych) spalinowych i elektrycznych,
  • wynajem koparko – ładowarek wraz z obsługą operatorską,
  • świadczymy różnego rodzaju usługi transportowe,

od kilku lat w Naszej ofercie znajdziecie również:

  • wynajem komfortowych miejsc noclegowych dla firm jak i osób prywatnych.
  • wynajem hal warsztatowych,
  • wynajem pomieszczeń magazynowych,
  • wynajem placu składowego,

O firmie:

Początki działalności firmy sięgają 1988 roku. W tym właśnie roku zakupiony został pierwszy dźwig – żuraw samochodowy marki STAR 660 o udźwigu 6 Ton, był to jeden z pierwszych o ile nie pierwszy żuraw w regionie znajdujący się w rękach prywatnych.

Baza sprzętu znajdowała się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kusocińskiego.  W 1995 roku została przyjęta nazwa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DŹWIGBUD” Z biegiem lat tabor maszynowy rozszerzał się i w 1997 roku siedziba firmy została przeniosła na ulicę Konstytucji 46 gdzie mieści się do dnia dzisiejszego. Dziś w posiadaniu firmy znajduje się ponad 30 maszyn i urządzeń budowlanych. Od 2017 roku mamy możliwość zaoferowania Naszym klientom miejsca noclegowe dla pracowników, a także pomieszczenia magazynowe, hale warsztatowe jak i plac składowy.