Dźwigi Śląsk

Dźwigi samochodowe Śląsk

Dźwigi Śląsk – Wynajem dźwigów – Dźwigbud

Dźwigbud to firma, zapewniająca sumienny wynajem dźwigów na Śląsku oraz poza granicami województwa. Ofertę tworzą różnego rodzaju dźwigi, pochodzące od różnych producentów, słynnych z wytwarzania pojazdu takiego jak dźwig. Każdy dźwig, znajdujący się w ofercie wyróżnia jakość i bezpieczne wykonywanie powierzonych robót. Wynajem dźwigów firmowych jest całkowicie bezpieczne, gdyż każdy dźwig przechodzi systematyczne kontrole techniczne. Dobrze prosperujący dźwig jest fundamentem naszej działalności.

Dźwigi samochodowe Śląsk

Każdy wynajem dźwigu wiąże się z zapewnieniem profesjonalnej usługi operatorskiej, jaką świadczą nasi pracownicy. Zatrudniamy wysokiej klasy operatorów, których charakteryzuje nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także umiejętności, które pozwalają na sprawne wykonanie powierzonej usługi. Decydując się również na wynajem dźwigów w naszej firmie otrzymują Państwo możliwość konsultacji, w trakcie której dobierany jest konkretny dźwig. Nasze dźwigi odróżniają się zasięgiem oraz maksymalnym obciążeniem. Posiadamy dźwigi z udźwigiem od 10 do 50 t. Największe obciążenie posiada dźwig marki Liebherr. Wynosi ono 70t.

 

Dźwigi - Śląsk - Dźwigbud.com
Dźwigi – Śląsk – Dźwigbud.com

Wynajem dźwigów Śląsk

Oferujemy wynajem dźwigu na obszarze województwa takiego jak Śląsk i okolice. Bez problemu można również wynająć dźwig w innych regionach. Nasze dźwigi są wynajmowane nie tylko przez firmy, ale i także przez prywatnych klientów. Jeżeli rozważają Państwo wynajem dźwigu w Dźwigbudzie – zapraszamy do kontaktu, a dopasujemy dźwig bądź dźwigi odpowiednie do planowanych realizacji.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DŹWIGBUD" SPÓŁKA CYWILNA

Wynajem dźwigów i żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską.
Śląsk
ZADZWOŃ: 504 167 610