Dźwigi Sosnowiec

Dźwigi samochodowe Sosnowiec

Dźwigi Sosnowiec – Wynajem dźwigów – Dźwigbud

Profesjonalny wynajem dźwigów gwarantuje firma Dźwigbud, prężnie działająca w Sosnowcu i nie tylko. Posiada bogatą ofertę, w której znajdują się dźwigi takich jak marek jak np. Jelcz, Kamaz czy Liebherr. Każdy dźwig zapewnia pracę na najwyższym poziomie z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Wszystkie dźwigi poddawane są cyklicznym diagnostykom technicznym, co jest gwarantem bezpiecznego wykonywania powierzonych zleceń. Firma jest gotowa do świadczenia podstawowych usług, jak i tych bardziej skomplikowanych. Stawia na odpowiednie dopasowanie na linii: rodzaj zlecenia – dźwig.

Dźwigi samochodowe Sosnowiec

Każdy wynajem dźwigu powiązany jest nie tylko z określeniem, który dźwig zostanie dopuszczony do dyspozycji Klienta, ale także idzie za tym zapewnienie specjalistycznej obsługi operatorskiej. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, posiadających właściwe kwalifikacje na dźwig. Ponadto w wynajem dźwigów zawsze wchodzi fachowa pomoc, dzięki której dopasowywany jest konkretny dźwig do rodzaju usługi. Firma oferuje dźwigi o różnym udźwigu. Możliwy jest wynajem dźwigu o maksymalnym obciążeniu równym 10t, 16t, 18t, 32t, 50t oraz 70 t. Każdy dźwig różni się również możliwym zasięgiem. Po przedstawieniu wyraźnych potrzeb i ustaleniu koniecznych szczegółów ma miejsce wynajem dźwigu. Przed wyjazdem z bazy każdy dźwig zostaje odpowiednio przygotowany do zaplanowanych zleceń.

 

Dźwigi - Sosnowiec - Dźwigbud.com
Dźwigi – Sosnowiec – Dźwigbud.com

Wynajem dźwigów Sosnowiec

Wynajem dźwigów funkcjonuje między innymi w takim mieście jak Sosnowiec. Oczywiście można wynająć dźwigi także w okolicznych miastach. Nasze dźwigi miały okazję pracować już w wielu miejscach w województwie, jak i w kraju. Jeżeli potrzebują Państwo wynająć dźwig zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DŹWIGBUD" SPÓŁKA CYWILNA

Wynajem dźwigów i żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską.
Sosnowiec
ZADZWOŃ: 504 167 610