Dźwigi Katowice

Dźwigi samochodowe Katowice

Dźwigi Katowice – Wynajem dźwigów – Dźwigbud

Przedsiębiorstwo Dźwigbud zapewnia rzetelny wynajem dźwigów w Katowicach i sąsiedzkich miastach. W ofercie znajdują się dźwigi znanych i renomowanych firm, produkujących pojazdy takie jak dźwig. Wszystkie dźwigi cechuje wysokogatunkowość i bezpieczeństwo w trakcie podejmowania określonych prac. Każdy dźwig podlega regularnym badaniom technicznym, co ma wpływ na spokojne realizowane zamierzonych zadań. Można wynająć dźwigi do różnego rodzaju zleceń. Do każdego z nich zostaje dopasowywany odpowiedni dźwig, występujący w ofercie Dźwigbudu.

Dźwigi samochodowe Katowice

Wynajem dźwigu składa się nie tylko z wyboru odpowiedniego urządzenia, ale także powiązany jest obsługą operatorską, zapewnianą przez wysokiej klasy pracowników. Każdy z nich ma swój dźwig w „jednym palcu”, co przekłada się na sprawne i precyzyjne zrealizowanie usługi. Wynajem dźwigów to również dostęp do fachowej konsultacji, dzięki której do każdego indywidualnego zlecenia zostanie dobrany właściwy dźwig. Znajdujące się dźwigi różnią się nie tylko możliwościami zasięgowymi, ale też udźwigiem. Dostępne są dźwigi od udźwigu po 10 ton, przez 18 czy 32 ton, po ten z maksymalnym obciążeniem wynoszącym 70 ton. Znajduje się jeszcze dźwig z 16, 35 oraz 50 tonowym udźwigiem. Faktem jest, że każdy wynajem dźwigu wyprzedzany jest właściwymi przygotowaniami maszyny do pracy.

 

Dźwigi - Katowice - Dźwigbud.com
Dźwigi – Katowice – Dźwigbud.com

Wynajem dźwigów Katowice

Wykonalny jest wynajem dźwigów w rejonie miasta Katowice. Możliwy jest także wynajem dźwigu poza jego obszarem. Niejeden dźwig ma na swoim koncie pracę w innych zakątkach Polski. Każdy dźwig może zostać wynajęty przez różne firmy, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu, a dobierzemy dźwig indywidualnie do Państwa potrzeb.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DŹWIGBUD" SPÓŁKA CYWILNA

Wynajem dźwigów i żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską.
Katowice
ZADZWOŃ: 504 167 610