Dźwigi Tychy

Dźwigi samochodowe Tychy

Dźwigi Tychy – Wynajem dźwigów – Dźwigbud

Przedsiębiorstwo, które zapewnia wynajem dźwigów w Tychach to Dźwigbud. Swe usługi świadczy także w innych rejonach, w których występuje popyt na dźwig. Oferuje różnego typu dźwigi słynnych producentów takich jak Polan, Faun, Grove, Hydros, Krupp, Liebherr, Kamaz czy Jelcz. Mimo, iż każdy dźwig posiada swe indywidualne właściwości to wszystkie dźwigi przyjmują cechy wspólne. Należy do nich wysoka jakość, innowacyjność oraz bezpieczeństwo. Wszystkie dźwigi, bez wyjątku, poddawane są okresowym kontrolom technicznym, co gwarantuje bezpieczną i sprawną pracę. Wynajem dźwigu w Dźwigbudzie jest dostosowane nawet do najbardziej wymagających zleceń.

Dźwigi samochodowe Tychy

Firma ta zapewnia nie tylko wynajem dźwigu, ale także fachową obsługę operatorską, wyróżniający się na rynku swymi umiejętnościami i doświadczeniem. Żadnemu z pracowników tematyka pt. „dźwigi” nie jest obca. Daje to gwarancję solidnie wykonanej usługi, a co za tym idzie satysfakcję Klientów, którzy cieszą się naszym zaufaniem, wynajmując dźwigi już od wielu lat. Każdy dźwig przeznaczony jest do różnego obciążenia i zasięgu. Występowanie różnych modeli pojazdów ułatwia dobrać optymalny dźwig do potrzeb Klienta. Do każdej realizacji podchodzimy z dużym profesjonalizmem, dbając o odpowiednie przygotowanie pracownika, jak i urządzenia, jaki stanowi firmowy dźwig.

 

Dźwigi - Tychy - Dźwigbud.com
Dźwigi – Tychy – Dźwigbud.com

Wynajem dźwigów Tychy

Na terenie miasta Tychy dopuszczalny jest wynajem dźwigów. Dodatkowo zapewniamy usługi na terenie całej południowej Polski jak i na całym jej obszarze. Niejeden nasz dźwig delegowany był do prac do najbardziej odległych zakątków kraju. Wynajem dźwigów dozwolony jest nie tylko dla firm, ale także dla klientów indywidualnych, wykazujących potrzebę na dźwig. Gdyby interesował Państwa wynajem dźwigu to zapraszamy do kontaktu, a dobierzemy odpowiedni dźwig do istniejących wymogów.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DŹWIGBUD" SPÓŁKA CYWILNA

Wynajem dźwigów i żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską.
Tychy
ZADZWOŃ: 504 167 610