Dźwigi Tarnowskie Góry

Dźwigi samochodowe Tarnowskie Góry

Dźwigi Tarnowskie Góry – Wynajem dźwigów – Dźwigbud

Firmą, oferującą wynajem dźwigów jest Dźwigbud. Swe usługi świadczy w Tarnowskich Górach i okolicach. W swej ofercie posiada dźwigi różnych producentów, między innymi takich jak Kamaz, Krupp czy Hydros. Wszystkie dźwigi prezentują profesjonalną usługę, w której na pierwszym miejscu stawia się bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zleceń. Każdy dźwig podlega badaniom technicznym, dzięki którym może wykonywać bezpieczną pracę. Dźwigbud to firma z wieloletnim doświadczeniem, w której dźwigi realizowały różnego rodzaju zadania, od tych mniej złożonych po te bardziej wymagające.

Dźwigi samochodowe Tarnowskie Góry

Firma, zapewniając wynajem dźwigu dba również o odpowiednią obsługę doświadczonych operatorów. Są to uprawnieni i wykwalifikowani pracownicy, gwarantujący wykonanie usługi na jak najwyższym poziomie. Klient decydując się na wynajem dźwigu może liczyć także na profesjonalne doradztwo, dzięki któremu dopasowywany jest właściwy dźwig do konkretnego zlecenia. Dźwigbud oferuje szeroką flotę, w której znajduje się między innymi dźwig z minimalnym udźwigiem 10 tonowym oraz dźwig z maksymalnym ładunkiem do 70 ton. Każdy dźwig różni się nie tylko obciążeniem, ale także dopuszczalnym zasięgiem. Wynajem dźwigu poprzedzany jest wnikliwym wywiadem, określającym potrzeby i wymagania Klienta. Następnie wybiera się odpowiedni dźwig i zostaje przygotowywany do pracy.

 

Dźwigi - Tarnowskie Góry - Dźwigbud.com
Dźwigi – Tarnowskie Góry – Dźwigbud.com

Wynajem dźwigów Tarnowskie Góry

Dźwigbud oferuje wynajem dźwigów w rejonie miasta Tarnowskie Góry oraz poza nim. Firmowe dźwigi realizowały już mnóstwo zleceń na terenie województwa śląskiego i nie tylko. Każdy dźwig może zostać wynajęty przez Klientów indywidualnych jak i przez firmy. Jeśli interesuje Państwo wynajem dźwigów to serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością dopasujemy właściwy dźwig bądź dźwigi do Państwa preferencji.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DŹWIGBUD" SPÓŁKA CYWILNA

Wynajem dźwigów i żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską.
Tarnowskie Góry
ZADZWOŃ: 504 167 610